Obejrzyj zwiastun powieści!

Otwarta. Opowieści czarownicy

Otwarta to porywająca i trzymająca w napięciu powieść pełna magii i sił nadprzyrodzonych. Jest to pierwsza część otwierająca cykl Opowieści Czarownicy.

Czy istnieje miłość zamienna i czy świat otwartych — pełen magii, istot z zaświatów i wojny, pozwoli Moirze wsłuchać się w swoje serce? Porywająca powieść o pierwszej miłości, obfitująca nierzadko w dosadne opisy rzeczywistości oraz o młodej czarownicy, która musi się zmierzyć nie tylko ze swoimi demonami. Zagłęb się w świat magii, ujrzyj to, co niewidoczne dla oczu ludzi zamkniętych i przeżywaj razem z główną bohaterką jej skomplikowane emocje. „Otwarta” jest pierwszą częścią cyklu „Opowieści Czarownicy”, otwierającą fantastyczną podróż do świata magii, sił nadprzyrodzonych i miłości.

Moira to siedemnastoletnia otwarta i czarownica, która dzięki swoim niezwykłym zdolnościom i wiedzy może wpływać na rzeczywistość dzięki magii. Kiedy przez jej okno wchodzi mała dziewczynka szukająca pomocy, Moira rozpoczyna szeleńczą próbę ratunku i ucieczki przed istotami z zaświatów polującymi na to dziecko. Ostatnią deską ratunku okazuje się siedziba magów, gdzie poznaje ich Przewodniczącego oraz tajemniczego Bakchusa.
Drogi Moiry oraz Bakchusa krzyżują się ponownie i w porozumieniu z Radą Upadłych starają się oni powstrzymać atak mitologicznego potwora – Lamii.

Czy zdolności i moc Moiry okażą się wystarczające? Czy pozwolisz, by zaświaty wdarły się do Twojego wnętrza? Jednak czy nadal pozostaniesz sobą? I czy nadal będziesz wierzyć, że…
WIARA I MIŁOŚĆ MOGĄ CZYNIĆ CUDA?


Przeżyj razem z główną bohaterką jej skomplikowane emocje, delektuj się wartką akcją i wieloma niewyjaśnionymi zdarzeniami, które naprawdę namącą w losach bohaterów. Niektórych z nich pokochasz, innych nie polubisz, kręcąc przecząco głową, ale jedno jest pewne – nie będziesz mógł się oderwać od tej powieści i najchętniej przeczytasz ją jednym tchem.

Polecane księgarnie

Ridero

Książka papierowa lub e-book

Empik

albo czytaj w EmpikGo

E-book

Legimi

Powieść możesz przeczytać również w abonamencie Legimi

Created with Mobirise ‌

Free HTML5 Site Creator